Projelerimiz

devam

 Proje Adı

İSDEMİR VAKUM ALTINDA GAZ GİDERME TESİSİ TEŞKİL EDİLMESİ İÇİN ALTYAPI, İNŞAAT, DEMONTAJ,İMALAT, MONTAJ VE RELOKASYON İŞLERİ YAPILMASI İŞİ


 Proje Tanımı

İSKENDERUN DEMİR VE ÇELİK A.Ş. Kangal Haddehanesi B Hattı Water Box Ekipmanlarının ve Vanaların demontaj ve montaj işlerinin yapılması için gerekli tüm ekipman ve malzemelerin temini, imali, montajı, testlerinin yapılması ve çalışır halde İSDEMİR’e teslim edilmesi işlerini kapsamaktadır. 

Vakum Altında Gaz Giderme Tesisinin teşkil edilecek H-J Holünün 28-45 aksları arasında çatı yükseltilmesi için her türlü çelik konstrüksiyon demontaj işlerinin yapılması. Erdemir Mühendislik tarafından verilen projelere göre tesisin makine/ekipman montajı işlerinin yapılması. Tesisin devreye alınabilmesi için Inteco tasarımı makine, ekipmanların temini, imali, montajının yapılması. Inteco firmasının süpervisörleri eşliğinde tesisin soğuk ve sıcak testlerinin yapılması. Tesisin devreye alınarak çalışır şekilde İsdemir’e teslim edilmesi için gerekli her türlü malzeme, makine,teçhizat, nakliye ve işçilik işlerinden ibarettir.


 Yapılan İşler


 

 Müşteri

SANTEK SANAYİ İMALAT İNŞAAT DEMİR HIRDAVAT SAN VE TİC. LTD. ŞTİ.


 Proje Süresi

Başlangıç

      

Bitiş

2020        Devam Ediyor...

Diğer Projelerimiz