Hakkımızda

Şirketimiz

A

KKA GLOBAL İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. olarak
Demir ve çelik üretim tesisleri, yüksek fırınlar, çelikhane, ark ocakları, sinter ve kok tesisleri, kütük döküm, slab döküm, sıcak haddehane, soğuk haddehane, su arıtma tesisleri, soğutma sistemleri,doğalgaz çevrim santralleri, termik santraller, enerji santralleri, rafineriler, depolama tesisleri ve daha bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. Endüstriyel dizayn şirketleri ve müteaahitler ile her türlü taahhüt ve taşeronluk yapan firma olarak iş / çözüm ortaklıklarına açığız.

Vizyonumuz

G

lobal olarak endüstriyel mega projelerin mühendislik ve inşaat firmaları arasında en iyisi, en çok tercih edileni olmak ve bu konumun güçlendirilerek sürekliliğini sağlamaktır.


Misyonumuz

Ç

ağının ötesinde endüstriyel tesisler tasarlamak, yüksek kalite ve uygun maliyetli inşa etmek, sürekli gelişme içinde olan bir kuruluş olmaktır.


Hizmetlerimiz

* Endüstriyel tesis inşaat işleri, altyapı ( kazı, hafriyat, nakliyat ) üstyapı, betonarme,
* Çelik konstrüksiyon imalat montaj işleri, ( 16000 m2 çelik imalat atölyesi, 10000 m2 kapalı, 6000 m2 açık, 5 hol, Aylık 1000-1500 ton kapasiteli, CNC ile otomatik bilgisayar kontrollü profil ve plaka kesim, delim ),
* Petrol, gaz, buhar, oksijen vs. muhtelif boru hattı ( CS-carbon steel, SS-stainless steel, HDPE, PE, Alaşımlı - P11, P91 vs.) borulama imalat ve montaj işleri,
* Makine ve ekipman imalat ve montaj işleri,
* Tank imalat ve montajı,
* Otomatik ve manuel kumlama, boya işleri,
* Trapez sac, sandviç panel ile çatı ve cephe kaplama işleri;
* Isı yalıtım, Ses yalıtım, İzolasyon işleri;
* Endüstriyel elektrik ve otomasyon işleri
* Endüstriyel dizayn şirketleri ve müteaahitler ile her türlü taahhüt ve taşeronluk yapan firma olarak iş / çözüm ortaklıklarına açığız.
* Ve daha bir çok alanda mühendislik, inşaat, imalat ve montaj faaliyetleri göstermekteyiz.